Дніпро продовжує ліквідовувати стихійні сміттєзвалища. Одне з таких виявили у районі будинку №4, що на ж/м Тополь 1. Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
«Це несанкціоноване сміттєзвалище у Шевченківському районі площею приблизно 200 кв.м. Тут до кінця дня працюватимуть бригади та 3 одиниці техніки. На цій локації ми прибирали минулого року, вкотре боремось із однією і тією ж проблемою. Комунальники посилено прибирають території. Проте жителі міста продовжують скидати сміття. Щодо цього сміттєзвалища, то про його існування нам повідомили місцеві жителі. Районна рада проінспектувала територію, подала заявку, її розглянули на комісії, і вже потім ми почали роботи із вивезення сміття», - розповів директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко, який 29 червня був черговим по місту.
З початку року Дніпро вже попрощався із кількома стихійними сміттєзвалищами. Комунальникам вдалось вивезти 1021 тону сміття. Також нагадуємо, щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.
Також черговий по місту завітав на базу підприємства ТОВ «Екологія-Д». Сюди запросили студентів кафедри «Управління на транспорті», аби наживо показати, як у місті прибирають сміття. Серед них і Гліб: «Сьогодні більш детально познайомились з логістичним відділом підприємства. Це безпосередньо і є наша майбутня робота. Сам хочу працювати за спеціальністю в майбутньому, тому неабияк цікаво було долучитися, радий, що мав таку змогу».
Ця екскурсія - чергова співпраця Дніпра з НТУ «Дніпровська політехніка». Студенти, які проходять зараз літню практику, мали можливість ознайомитися з усіма етапами логістики перевезення сміття: від збору відходів у місті до транспортування їх до кінцевої точки - полігону. Окрім технічної складової, студенти дізналися про організаційні аспекти роботи підприємства: планування маршрутів, управління водіями та транспортом, а також використання інформаційних технологій для оптимізації процесів.
«Студенти Політехніки є активними учасниками наших екологічних заходів, тому на прохання викладачів відгукнулись з радістю. Студенти сьогодні ставили доволі багато питань, а найголовніше - змогли на практиці побачити, як відбувається логістичний процес у комунальних службах», - поділився Олег Семенко.
Загалом до екскурсії долучились 20 студентів першого курсу спеціальності 275 «Транспортні технології».